Nemám PROČ !!

16. ledna 2012 v 14:51 | michaell-ilove
Proč zrovna ja musím mít takový život ? proč ja musím řikát, učitelovi nevím ,přitom vím ,proč ja musím být blbá ,proč ja musím být při tele ,proč jsem hnusná ?? proč jsem človek,a nejsme rovnou zvíře.proč mám naldu jako bych me honil vlkodlach,nemám sílu žít protě me všechny okolnosti nutí k tomu,abych spachala sebevraždu,musím o tom psát protože ja se citím jako bych nemela nic a chci jít studovat,ale ja abych se neco naučila tak to trva dve hodiny až tři prostě mám blbou pamet ! nestačí mi se učit deset minut ani dvace musím se učit...jediné co mi jde je FYZIKA ! prostě jí miluji tam mam samé jedničky :) miluji ji :) nechápu proč mi nejde matymka ,když fyzika ANO ! je to težké ! Ale řekla jsem si "CHCI NECO DOKAZAT RODIČUM A BABIČCE?" proto po pololetí začnu studovat ! budu se učit a mučit,myslím to važně,ale nebude to u tatky budu u babičky jenom tak vít že jsme s rozvedených rodiču ? asi to taky má vliv na me učení ! ale jako ja neříkam,že jsem blbá ,ale nejsem chytrá potřebuji se učit,abych nečeho dosahla :) po pololetí me všechno začne bavit :) v pondelí pišeme písemku z dejepisu a ja ji umím budu mít za 1 a budu v klidu :) budu se učit a budu mít samé jedničky... prostě už to vidím.
Ale jestry mi v tom bude blog a nebo jiné stránky na internetu branit KONČÍM ZE VŠÍM NA NETU !!! protože i když mám svuj notas tak to je nevíhoda ! víte proč ? protože tu strávím všechen muj čas co mam volný ! a dneska v občance jsme si říkaly :
8hodin -studium,8hodin-spánek,8hodin zabava :) sice je to pravda všechno a tak to taky bude ve škole skončím zopakuji si co jsem delaly a pak pujdu venek nebo budu s kamoškama a pak budu doma spinkat :) těšííím se na tu budouscnout !! a jendo co vím,o sobe je že když si neco ŘEKNU tak to vždy teda skoro vždy vijde :) ted je na mne moc stresu takže moc s vahou nehnu,ale tak budou ted mine stresu a ja cvičím každý den a všechno no nebudu tady motat všechno ,pak už byste nevedeli o čem je co a tak všechno :DDD tak jo ja vím bylo to unavné,ale prostě jsme se musela sveřit nekomu . ted je mi líp a už se necitím tak zle :) POMAHÁ mi tento blog :DD jsem fákt moc rada,že mám nový blog ,na tamtom starem,jsem se necitila dobře musím přiznat :) děkuji za vaše přečtení i když myslím,že si to asi nikdo nepřečetll :DD a když tak tak prosím okomentujte článeček a jestry to nekdo přečetl tak do komentu vložte tady tohle Huu:) tohle je znameni ,že jste to přečetli :DD to asi nepřečetl nikdo,ale tak to ej jedno "! aspon jsem se vypsala s mojich pocitu :DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama