Březen 2012

Rozhovor s Kajou Urbanovou.

31. března 2012 v 19:13 | michaell-ilove |  Když se najde dívčí kniha...
Dala jsme všem možnost a pořad tuhle možnost mate :) v menu je nabydka tak se mužete stale zapisovat.Takhle mužete zviditelnit i svuj blog :) tento rohovor je tady a ted ! tak se těšte ! a pro kajku mam i odměnu za učast :)


Jenom mala dronost:

A ted už rozhovor :
1. Jak jsi přišla na blog? Co tě k tomu dovedlo,aby jsi si založila blog?
O blogu jsem se dozvěděla prakticky od kamarádky.Ona si ho založila někdy v lednu minulého roku a já si ho tak za 4 měsíce založila také.
2. Co říkají přátelé na tvůj web? Podporují tě?
Pár mých přátel ví,že mám blog a docela mi ho i chválí.Prý píšu dobré články a hlavně mám pěkné designy.
3. Napiš 3 slova,která tě charakterizují?
Vtipná,přátelská a občas bláznivá
4. Chodíš na ostatní blogy? Který je tvůj nejoblíbenější?
Především chodím na mé oblíbené (čili spřátelené),ovšem někdy když narazím i na jiné a zajímavé tak si alespoň přečtu pár článků a když se mi blog zalíbí,tak si ho přidám alespoň do paměti,abych nezapomněla adresu.
Nedokážu říct,který je můj oblíbený,všechny mají zajímavé články,které mají hlavu a patu.
5. Co si myslíš o blogu: ladyvanilka.blog.cz? Líbí se ti? Zaujal tě nějak?
Blog má velmi pěkný design.Ovšem je pro mě takový neutrální - nijak na něj nechodím a ani ho nesleduji.Ale určitě je to blog v dobrých rukou.Ladyvanilka určitě není špatná dívčina :)
6. Jaký program používáš na grafiku?
Veškerou grafiku tvořím v grafické programu Photofiltre Studio X.Je to myslím velmi jednoduchý a "vypracovanější" program.
7. Jak vlastně snášíš kritiku? Poučíš se s ní nebo je ti to naprosto jedno?
Je to podle toho,komu ta kritika vypadne z úst.Kdyby mě kritizovali moji nejlepší přátelé,tak mě to rozhodně nebude jedno,ale když mi to řekne třeba někdo koho moc neznám tak to asi řešit nebudu.Záleží také na tom,co kritizuje nebo o jakou věc se v té kritice jedná ;)
8. Co všechno by jsi byla schopna udělat s výhrou 50 milionů?
Jsem velká milovnice zvířátek,především mám ráda kočičky a pejsky,takže bych tak 35 000 000,- Kč dala zvířátkům do útulků.Je mi líto těch zvířátek tam :'((
9. Podporuješ sociální sítě jako je třeba: Facebook,ICQ apod..?
Ze sociálních sítí co existují používám jen Facebook,takže podporuju maximálně jen fb.
10. Jaké byly tvé začátky? Byly těžké nebo hned od začátku lehoučké?
Pokud myslíš ty blogové začátky,tak ty byli tak půl napůl.Někdy jsem poprosila o radu kamarádku a někdy jsem na to zas přišla úplně sama.Ovšem každý jsme jiný a každému se začínalo jinak.
11. Jaký máš názor na můj blog? Co by jsi na něm změnila? Co se ti na něm naopak nelíbí?
Tvůj blog je velmi pěkný.Momentálně se mi velmi líbí celkový design,ten se ti fakt povedl! Zatím bych aktuálně nic nezměňovala,vše máš na 100%,tak proč něco měnit ;)

Tak jak se vám líbí rozhovor ??
Kdyby někdo chtěl TADY !!

Neznámí nadpis :D

31. března 2012 v 18:25 | michaell-ilove |  Když si píšu deníček...
Nazdar děcka :D nevím jaky bych napsala nadpis a tak jsem dala jaký je no co už. :D dnešní den ??? prd ! :D cha cha :D ja si tady melu zase co seru :D !!! super no..Tak rano jsem stavala v osm hodin,když to vezmu v minulem čase tak v devět :D ale nic !!! na snidani mi tatka dal tří kusy mazance :D ! mnam ! :) a k tomu kakao ! :DDDD tož vždy namočila mazanec a do pusy :DDD jo vole nudné ?? že !!! no v deset hodin jsem šla na bazen :)) S holkama to bylo ujusné :) prostě...nejlepší byly ty tobogany a ty sauna :D a víte co ,včera jsem potkala kluka venku mohlo mu byt kolem 16-17 :D c ja vím třeba me 18 :D a dneska v bazenu ho patkám s jeho holkou.ale pořad na me čumel a ja na neho :D super...jenom jsme chtěla vylez z
bazenu a on vole hazel takové ksichtty ! :DDD*

Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš.

Nooo venek jsem yšli a on tam koukal a ja vole me poser ! =))) hela byla pslední a ja druhá no aniž bych to řekla :DD super no aspon nejsem poslední ! no po cste jsem s tavila k babičce a tam jsem byla asi až do peti :DDD co aj vím,nesleduji čas o vikendu :DD no tam hořel byt byli tam hasiči...vzrušo a ja hned valila venek :D super.No nci to nebylo hned za 10minut odjely :) no a tak přišla miladka a jeniček venek a šli jsme ttam na kopec ted k penny si kopat nike novou míčem ! ja hodilka drnu a hned hnede gate od bahna :DD super ! ale nebyla jse jediná !..upe super,ale pak 10minut než jsem doešla protože jsem odešla kvuli jenovy,on me kousal a štíp me až do masa a ja to mam fialové tak sjem zase zařvala že to je rozežranec a takové kecy známe moje DDD
!!!
Opakem pravé lásky není nenávist, ale lhostejnost.

NO...došla sjem domu a jsem na kompu.Udělala jsme nový desing s kterým jsme naprosto spokojená bude tu delší dobu jak ten minulý ten tu byl tka týden ! nwm ! :D takže takhle ! no a ted budu večeřet a večer kouknu na miss 2012 :) vždycky už 6 rokem jsme uhodla kdo vyhraje snad :D ale to neni nic užasného a talentového :DDD tak se tu mejte hezky !

Ružový stíny :D

30. března 2012 v 15:54 | michaell-ilove |  Když něco natočím...
Včera večer,když byla nuda.prostě bylo devet večer a ja se nudila :D
byla jsem bez ničeho odmalovasná a nic ,ale stejně jsem se namalovala a
všechno všechno..tak kouknete ...trapas,ale stejne ho tu dam.

Smer debilnice :D

30. března 2012 v 7:16 | michaell-ilove |  Když si píšu deníček...
Čau tak ja už letím do piče do te zasrané školy kurwa ! nechci jo jinak včera jsem se s hokama bavily ,a víte co znamena kurwa španelsky ??? zatačka !! tak my jsme šli po ulici a pani zatačela a mi kurwa :D prostě chlamce...no tento članek je za sekundu napsaný tkaže zdarec buřti :D letím

Ze dne na den to nejde.

29. března 2012 v 14:45 | michaell-ilove |  Když si píšu deníček...
Ahoj,citíme se na dně,a doufáme každou minutoum,že to bude lepší,ale tak to se nesplni.protože oni nám v tom budou branit abychom my ty skutky nemohly vykonat.Přeji si byt jiná a citit tvojí dlan na moji a jak me ochytáváš a ja vím,že mě miluješ,u na tebe mysím delší dobu,vrtáš mi hlavou,ale nenachátím tě vidím tě v mích očích,ale pořad se stracíš.Chci abychom spolu travily čas,ale ja se chovam jako debil a neumím ti vyjadřit nic.nemám na sebe nic myslela jsem si že toho mám moc ,ale nemám... seš muj jediný co mám,ale stejně tě vidím jenom ve snu s v mých iluzích,přijdi předemne a bud muj.

Duševní prohra.

28. března 2012 v 21:49 | michaell-ilove |  Když přemýšlím nad životem...
Existuje hodně spusobu a hodně rozdílných nazoru a cest.Každá ma v sobě něco ukrité,někdy volíme tu spravnou a říkame si že lepe už nemuže byt,a když jsme neštaný tak říkame, horší už to nemuže být,vždy to muže být lepší,vždy je druhá horší i lepší možnost.Když spadnete na zem tak tam nezustanete ležet tisíc let,ale stanete,a takhle to chodí i v životě ,jednou jste nahoře a po druhé dole,kokáte na film a v tom si uvědomíte jaké by to bylo krasné,mít nejakou holčičí partu která by se schazela jake by to bylo mít kluka,který vas bude mít rad .... rodinu která vas má ráda,neni jednoduché žit tak jako v tom filmu,sice se tam trapý,ale pořad jsou v normální živote taky štasné,ale taky padají na hubu a pak se sni zvedají,každý bojujeme sami se sebou a naopak s ostatními.Vždy citíme chybu v nás,někdy opravněně,ale nekdy zbytečně,nekdy je to chyba ostatních,ale nekdy obou,vždy bychom měli uznat naší pravdu,docela dost me dneska nasralo,že mi tatka řekl jak to stou matikou chci udelat když sni mam samé 4 ja vím je to hrozné,ale mam tom i dvojky a trojky. :(( prostě se každý nenarodí jako genius,ale začínám se učit a chci neco dokazat,ale je to těžké ,když vidíte ,že nemáte žadnou oporu ani city od ostatních od těch od kterých byste tohle nejvíce čekaly :( ale vždy máme na vybranou,bud budu tak která na všechno sere nebo se sebereme a jdeme do sebe a zabojujeme :) a ja zabojuji ve všem,takže od patku nový začátek.Začnu takhle ,začnu zdravě jíst,budu se mene ličit,přestanu si davat make-up !!! Přestanu se hadat s tatkou,nekdy je to opravněne,ale přece jenom on je dospěli a ja bych mela mít respekt.takže takhle.a jako jediné co budu muset se přenest a dokazat to že mene budu psát na blog a začnu se více trojnasobek učit.,a pak budu mít jedničky a max 3 :) moje kouzlo do konce roku školního !! takže nazdar debilové :D ne ja vas mám rada,a děkuji tem kteří si to přečetly ,sice pochybuji :D ale i tak...Děkuji všem za podporu...... :)

jeremy mockridge

28. března 2012 v 21:15 | michaell-ilove |  Když si píšu deníček...
Jsem s neho posrana !

třetí serie :) nej

28. března 2012 v 19:31 | michaell-ilove |  Když něco shlednu...
Tento díl jsme ješte neshledla ted jdu koukat :D ale skouknete od jedničky pak to nemá smysl :DUdělám stebou rozhovor !

27. března 2012 v 19:05 | michaell-ilove |  Když se najde dívčí kniha...
Jooo dneska už po několikáte :D ale tak když je času jak makovec tak proč bych nenapsala :D chtěla bych vás dneska naposledy oslovit ! takže čtěte pozorně a uvidíme kdo se zapojí :)


Jak to bude probíhat ????

Tak všichni kdo se napíšou tak pak jim pošlu otázky
a oni odpoví a bude rozhovor na světe :D

Jak budeš odpovídat?

Budete odpovídat psaní,tam se vyjadříte na
uvedenou otazku.

Jak se mám přihlasit ?

Jednoduše takhle :D

1.jmeno:
2.blog:
3.kde ti mám poslat otázky?
4.co bys nám řekla o tvém blogu:


Neberu blogy které mají blog 1-2 týdny :( prominte,
ale tohle je fakt malo dni na to ,abych svama udelala
neco... :D tak se těším..těším se svama na rozhovor.

Staré časy,v nás budí budme jiní.

27. března 2012 v 17:59 | michaell-ilove |  Když si píšu deníček...
Do školy jsme dostaly ukol ,abysme si donesly fotky do slóhu přesněji ,dělame totiž životopis.tak jsem zvedavá jak tohle dopadne :D koukala jsem no byla jsem fakt uchvatný dítě :D Když jsme narazila na fotku se svatby mích rodiču rozbrečela jsem se a dokonce i ted mi trochu kapou kapky.ale to nebylo to nejhorší co jsme našla...našla jsem podled,který posílala mamka tatkovy s brna,tam stalo miluji muj milovaný a pak ps:víš že si tě budu brít,nikdy bych te neopustila...ja prostě tohle neunesu,když vím,že kdysi se rozvedly a me to poznamenalo to umím přiznat a přiznám vam i to že je za to nesnaším,zničili mi s týmhle život,nikdy jim tohle neodpustím,a to že se o mě mamka nejak moc nestara,jenom když přijde k babišce nebo když k ni přijdu tak taky moc nepomaha,a pak že se mám učit ?? to jde když mam za sebou tolik životních katastrof jo řeknu katastrofa,protože to bolí a protože se řídím " až budu dospělá,nikdy nebo až zjistím že je pravý tka si ho vezmu a pak dyštak dítě" nechci aby to co ja zažilo moje dítě,nikdy v životě bych už tohle nechěla zažít natož moje dítě.Kdyý slyším jak ostatní holky mají mamku a mohou se jí svěřovat,nakupuji spolu,fotí se spolu,ja ani nevím co ještě ja prostě tohle se svojí mamkou nezaživím,brečím noa ?? když s toho by brečel každý. Ano chci něco dokazat,ale vždycky me tohle tak zasahne že,ja se toho nikdy nezbavím asi už muj osud přepsaný...mejte se krasně važte si svých rodiču :)

Moje mobilní poznatky za měsíc březen :D

27. března 2012 v 16:15 | michaell-ilove |  Když něco vyfotím ....
Tak jak všichni pravidelní naštevnici ví zničila sjme si foták,a tak fotím mobilem no nulová kvalita :D ale tak na to abyste videly co jsem zažila to stačí,nejsou to umelecké fotky,jsou to fotky ze spaní u kamošek u me a s venku a tak ruzně :D takže kouknete,ale nesmejte se :D teda mužete...tak se mejte s ja jdu nahodit fotečky :D

A tady je jedno velké video spomínek na bruslení:


Tak to vše...komu se to nezobrazuje tak smula no :D
me se to zobrazuje nevím proč to dyštak nejde :/

Hlas: Petr Kutheil a Martin Hrabal

27. března 2012 v 13:20 | michaell-ilove |  Když něco shlednu...


Nová show se mnou s helou :D

26. března 2012 v 20:07 | michaell-ilove |  Když znikne show...
Tak ja jsem o tom přemýšlela dlouho,a pak jsem se zeptala heli :D ona opravdu souhlasila takže....tady tahle show začne už.

Co to je ????

Ano,ano...takhle zni nazev naší nové show :D je to
takový zajimavý nudný ,ale originální nazev :D Pište tady
dolu do komentářu veci,o kterých byste chteli vedet náš nazor
ale myslí s tím vtipným podtitulem...ROBOT a my na to budeme odpovídat
co to je ???? takže uvidíte,neni to žadná iteligenti show je to o
te debilnosti :DD takže snad to chápete pište co chcete vede co je co ? :D


Těšíme se obě dvě na vaše co to je :DDD

2.díl Sociální sítě

26. března 2012 v 14:43 | michaell-ilove |  Když znikne show...

Tentokrát jsem si s témat vybrala sociální sitě=FACEBOOK


Tentokrát to neni vtipný jako minule,ale mohla jsem
ale někteří by s toho byli posrani zase že ronny ?? :D


Jestry to máte potichu dejte si to na youtube nahlas :) tak dík za shlednutí papa

Vyhlašeni třetího kola MFS ! a ted je tu FINÁLE !!!!!!

26. března 2012 v 13:03 | michaell-ilove |  Když přemýšlím nad životem...

FINÁLE NAŠÍ MEGA FOTOGRAFICKÉ SOUTEŽE

Takže z možnách 10 soutežích jsme se dopracovaly na 2 :D super,skoro nikdy nebylo vyhazovací kolo,protože nikdo neodeslal fotečku,a tak to bylo i fajné :D nemusela jsem mít nad tým pevnou ruku :) vyherci graturuji,i když ještě neznáme vítěze,ale přesto oba dva si budou už vybrat moc cenny sami :D ale druhé misto ne doslova vše :D tak doufám,že to dopadne fajně a všichni budeme spokojeni.takže jdu na to,a jestry se ty fotky nezobrazuji tak se asi poseru,protože to musí jít :DDDTakže užasná fotografie :) mě se osobne strašně libí jak si zachytila jak kočička zíve:)
Tady fakt me odradila jedna malá drobnost pozadí,ale tak to je určitě ,že kočka ti nezazíve tak
kde ty si určíš :D takže ja nehodnotím znamkou ,ale povedlo se to :)


Baru, www.read-this-point.blog.cz
Jak bych to měla nazvat ???? dokonalost pejska a fotografky umění :D od první fotografie až po tuhle si
mě nesklalama a musím řici,umíě fakt nadherne fotit,kdyby si se učila nebo byla na umělce
byla by s tebe užasná fotografka :) nehodnotím číslem ale krasné.


A ted bych chtěla zadat POSLEDNÍ TÉMA :)
Poslední téma zni takhle:


KOUZELNÁ DLAN !!!

tohle téma je opravdu těžké a jsem zvědavá
co si na tohle vymyslíte,ja pod tím nehledám nic vyjmečné
ale taky ne jednoduché :) jsem zvedavá jak se stím poperete a zase
posílejte fotečky :D tentokrát na tohle kolo mate

FOTKY POSÍLEJTE DO 6.4.2012 :)

"Já"

26. března 2012 v 12:48 | michaell-ilove |  Když přemýšlím nad životem...
Téma týdně zní "já" nemyslela jsem si že na tohle téma napíšu članek,ale když jsou uvidela unikatní šanci vas seznamit se
svojí osobou tak proč bych toho nevyužila :)

Muj blog je taky i muj život,patří ke mně tak stejně jako ke mně patří moje rodina :)
Blog jsem objevila v deseti letech,ale to bylo jenom takové to kopírovaní,a pak problemy,
na to když to vezmu vlastní članky jse si začala psát v jedenásti letech,přetím to bylo
jenom tamhle to a taky jenom obrazky,pixelky,a takové další blbustky.Ale tak tymhle si
projde každý z nás :) Já jako osoba ? tak ja jsem takové zajimavé stvoření,jsem upřímná,
milá,nekdy ale taky hodně drzá,umím pomoc,ale taky umím odmítnout,jsem taková dost
nekdy bych i řekla trdohlavá :D ale tak to už mám po rodičích :D oni jsou taky trdohlaví.
Poslední pulrok mě staršně změnil,ale pořad se citím tak zastarale,citím s byt hezká,ale na
opak taky jako přišera :D Dneska jak pujdu venek dam si zaležet na tom jak vypadám :D
Jsem hodne aktivní pořad chci neco podnikat s přáteli a přátele jsou pro mě vlastně vším.
jenom je mi líto že jich nemám víc jak 8 :D už mám tu svojí partu a te si vyžím :)


Ještě mě napadlo tohle,každý kdo by měl zajem,nikoho
nenutím,ale třeba ,kdybyste chtěly,tak mužete napsat otázky
a ja vím pak odpovím,nebude to formou video,bude to formolu
psací :) tady tohle me více vyhovuje takže takhle :) děkuji za
přečtení a třeba mi napište nejaký vaš přibeh nebo kdo jste :)Kolekce 0.1

26. března 2012 v 12:33 | michaell-ilove |  Když něco vytvořím...
Jak se vám líbí ?

Jak být dobrou kamarádkou ?

25. března 2012 v 13:33 | michaell-ilove |  Když se najde dívčí kniha...
Každého snás někdy trapí ,že jsme sami,a necitíme někoho vedle ,tak jak byt vlastně tou dobrou kamoškou ? jak bychom se měli chovat aby nás přátele braly ? ... jdeme na to :)

Měli bychom se chovat tak,jak chceme aby se

oni chovaly k nám :) pravidlo číslo jedna :)

Tak asi nikdo nechce,aby ten náš přitel nás mlatil nadaval nám
do piči,kurev a další hnusných kecu :D Každý snás má city,a když
tomu druhému řekneme,neco co zrovna fákt nepotřebuje slyšet tak
pak se nám to muže vratit.Budme takový jaký chceme ,ale nekdy
se chovejme tak jak chce přítel,ale nenechme si rozkazovat :)

Neměly bychom,chodit na naše schůzky pozde,

pak dokazujeme ,že na nás neni spolech.

Tak představte si jste na hřišti jste domluveni na dve hodiny a vy jak hnupy
tam čekate asi hodinu přitel nikde...ted vam najednou zavolá,že se opozdí a že
se omlouvá,neni to od neho sproste ? takže bychom se meli zachovat takhle
když on neumí dodržet neco mi bychom mu to meli oplatit ?? tak takhle to chodí
u všech a to je zakladní chyba.Další týden si domluvíme on je tam v čas a vy musíte
taky pak by viděl ,že si dělate na schvaly,a už by vaše přatelstvý šlo s kopce.


Měli bychom chodit venek,když nechceme tak je to špatné,

Měli bychom chodit s tým člověkem radostí ven a ne s donucením.

Takže ze své životní skušenosti z´tohle znám.Člověk který vas odmíta a nachází si vymluvy typu "promin,
ale nemám čas musím mamce pomoc,nebo jdu umívat okna,jdu s rodiči" tohle neni pravá kamaradka,a když
sni jdete jendou za čas ven a je vas sni dobře tak to je to vy víte ,.že je prava a nemužete se ji zbavit a proto
se kvuli ni noci a dny trapite,znám to,ale skuste si najít lepší přatele ja to dokazala a je mi fajn :)


Tak děkuji za přečtení třeba vam moje rady pomohou a najde si prave přetele a svou partu kde patříte :)